Prodej, Rodinné domy, 222m² - Ostrava - Petřkovice, Ev.č.: 00229

Popis

Nabízíme Vám v zastoupení majitelů ke koupi zděný rodinný dům v obci Petřkovice na ulici Do Luk, který je velmi dobře dispozičně řešený a je rozdělen na 2 podlaží stojící na pozemku o rozloze 111m2 zastavěná plocha a nádvoří a zahrady o rozloze 680m2.Dům je možno dispozičně rozdělit na 2 samostatné bytové jednotky, jelikož se v domě nacházejí bytová jednotka o velikosti 2+1 a 3+1 a tím se také nabízí možnost dvougeneračního bydlení nebo možnost bydlení pro větší rodinu. Celková plocha pozemku činí 791m2. Dům se nachází ve velmi klidné a žádané části obce s příjemnou atmosférou, která je vhodná pro odpočinek a komfortní bydlení v blízkosti Ostravy a Hlučína. Při rychlém jednání sleva!

Dispozice1NP: bytová jednotka 2+1:hlavním vstupem do domu - veranda, samostatné WC, samostatná koupelna, prostorná předsíň se schodištěm do 2 NP a vstupem do obývacího pokoje a kuchyně, kde se nachází menší místnost na potraviny, dále se pokračuje přes kuchyň do ložnice. K náhledu ve fotogalerii je také půdorys 1NP. Celková plocha bytové jednotky o rozloze cca 73m2.

Dispozice 2 NP: bytová jednotka 3+1: po schodišti z 1NP vstoupíme na chodbu v 2NP se vstupem do tří pokojů na terasu a po schodech se dostaneme na velkou a prostornou půdu. Dvě samostatné půdy po stranách pokojů lze po úpravě využít jako kuchyň a sociální zařízen. K náhledu ve fotogalerii je také půdorys 2NP. Celková plocha bytové jednotky o rozloze cca 78m2.
.
Dispozice 1PP: rozděleno na 5 místnosti + garáž, dílna, prádelna, sklad zahradní techniky, technická místnost, sklad na palivo. K náhledu ve fotogalerii je také půdorys 1PP Celková plocha sklepů s garáží je o rozloze cca 71m2 se vstupem na zahradu.

Rodinný dům byl zkolaudován v roce 1968.Dům je zděné konstrukce a byl použit stavební materiál cihla a popílkové tvárnice, na střeše použitá asfaltová střešní krytina, elektřina původní v hliníku, plastová okna. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje primárně plynový kotel a litinový kotel na tuhá paliva je možno také použít. Rodinný dům je v dobrém a udržovaném technickém stavu.
Vedle domu se nachází hospodářská budova. V místě bydliště se nachází veškerá občanská vybavenost a také prostředí kde je možno využít potenciál pro relaxaci a sport. Nedaleko se nachází Hlučínské jezero Štěrkovna. Pro více informací nebo zájmu o prohlídku nás můžete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, nebo taktéž nás můžete osobně navštívit v sídle společnosti a to na adrese Mírové náměstí 5/5, Hlučín. S financováním této nemovitosti Vám velmi ráda pomůže a bezplatně zpracuje naše finanční poradkyně. Všechny inzerované fotografie nemovitosti naleznete na naších webových stránkách realityklic.cz

Kontaktujte makléře

Radim Pastrňák

+420 777 551 114

[email protected]

5 490 000 KčPři rychlém jednání sleva!
KategorieRodinné domy
LokalitaDo Luk, Ostrava - Petřkovice
OkresOstrava-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná222 m²
Plocha pozemku791 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
Terasaano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové