Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 11
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O společnosti

O nás

Vážení klienti, obchodní partneři,

dovolte nám krátce představit společnost Real Reality Klíč, s.r.o.

Jsme  společnost navazující na dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje a pronájmu realit od roku 2010. V této nelehké době se Vám, našim klientům a obchodním partnerům, snažíme nabídnout spolehlivý prodej či pronájem Vaši nemovitosti s důrazem na osobní přístup a kvalitní servis tak, jako by to byla naše vlastní nemovitost. Dále  řešíme výkup bytů, domů, pozemků, ale i odhady tržních cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení, komplexní právní servis přes advokátní kancelář a jednání s hypotečními bankami a stavebními spořitelnami prostřednictvím zkušeného bankovního poradce.
 

Real Reality Klíč, měla zprvu působení na ulici Hrnčířská v Hlučíně. Před časem  jsme se přestěhovali přímo na náměstí v Hlučíně, abychom Vám byli co možná  nejdostupnější v průběhu celého dne.

Prodej, koupě, pronájem a odhady nemovitostí zastřešujeme  nejen v  okrese Opava, ale také v  okrese Ostrava, Frýdek Místek, Karviná, Orlová, Nový Jičín.

V případě, že se s námi telefonicky domluvíte na termínu schůzky, bude Vám k dispozici jednatel, jednatelka společnosti. V případě jednání s hypotečními bankami a stavebními spořitelnami ohledně úvěru Vám bude k dispozici naše zkušená  finanční poradkyně.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, věříme, že budete spokojeni a budeme rádi, když nás doporučíte dále.

S úctou za společnost Real Reality Klíč, s.r.o.

Radim a Andrea Pastrňákovi