Prodej rodinné domy, 220 m² - Šilheřovice, Ev.č.: 00283

Popis

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení majitele ke koupi zděný rodinný dům v obci Šilheřovice na ulici Horní, který je velmi dobře dispozičně řešený a je rozdělen na 2 podlaží stojící na pozemku o rozloze 491m2 zastavěná plocha a nádvoří, kde součástí je také garáž s hospodářkou budovou +zahrady před domem o rozloze 118m2 + zahrady za domem o rozloze 1331m2 + garáž o rozloze 23m2.Dům je možno dispozičně rozdělit na 2 samostatné bytové jednotky, jelikož se v domě nachází bytová jednotka o velikosti 2+1 a 3+1,každá disponuje samostatným hlavním vstupem a elektroměrem a tím se také nabízí možnost dvougeneračního bydlení nebo možnost bydlení pro větší rodinu. Celková plocha pozemku činí 1963m2. Dům se nachází ve velmi klidné a žádané části obce s příjemnou atmosférou, která je vhodná pro odpočinek a komfortní bydlení v blízkosti Ostravy a Hlučína.

Dispozice1NP: bytová jednotka 2+1:samostatným hlavním vstupem do domu - veranda, samostatné WC a komora se vstupem na chodbu, kde se nachází samostatné vstupy do ložnice, koupelny, sklepa a velkého obývacího pokoje,který vzniknul propojením dvou místností + samostatným vstupem do kuchyně, kde se nachází menší místnost na potraviny. K náhledu ve fotogalerii je také půdorys 1NP před propojením dvou místností. Celková plocha bytové jednotky o rozloze cca 76m2.

Dispozice 2 NP: bytová jednotka 3+1: samostatným hlavním vstupem do domu - veranda po schodišti z 1NP vstoupíme na chodbu v 2NP,kde se nachází po levé straně samostatný vstup do kuchyně s menší místnost na potraviny a naproti schodiště se nachází samostatný vstup do velkého obývacího pokoje který vzniknul propojením dvou místností se vstupem na chodbu, kde se nachází samostatné vstupy do ložnice, koupelny, dětského pokoje, předsíně, kde se nachází samostatné WC a komora a také vstup na balkón. K náhledu ve fotogalerii je také půdorys 2NP před propojením dvou místností. Celková plocha bytové jednotky o rozloze cca 90m2.
.
Dispozice 1PP: rozděleno na 5 místnosti, dílna, prádelna, sklad zahradní techniky, technická místnost, sklad na palivo. K náhledu ve fotogalerii je také půdorys 1PP Celková plocha sklepů se vstupem na zahradu o rozloze cca 60m2.

Rodinný dům byl zkolaudován po přestavbě v roce 1986.Dům je zděné konstrukce a byl použit stavební materiál cihla a popílkové tvárnice, na střeše použitá asfaltová střešní krytina, elektřina částečně v hliníku a v mědi, okna kastlíková dřevěná/původní. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje primárně plynový kotel a litinový kotel na tuhá paliva je možno také použít. Rodinný dům je v dobrém a udržovaném technickém stavu.
Vedle domu se nachází hospodářská budova s garáží a za domem samostatně stojící garáž. V místě bydliště se nachází veškerá občanská vybavenost a také prostředí kde je možno využít potenciál pro relaxaci a sport. Nedaleko se nachází Hlučínské jezero Štěrkovna. Pro více informací nebo zájmu o prohlídku nás můžete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, nebo taktéž nás můžete osobně navštívit v sídle společnosti a to na adrese Mírové náměstí 5/5, Hlučín. S financováním této nemovitosti Vám velmi ráda pomůže a bezplatně zpracuje naše finanční poradkyně. Všechny inzerované fotografie nemovitosti naleznete na naších webových stránkách realityklic.cz

Kontaktujte makléře

Radim Pastrňák

+420 777 551 114

[email protected]

4 750 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaHorní 208, Šilheřovice
OkresOpava
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná160 m²
Plocha pozemku1.963 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
GarážAno
Počet garáží2
Balkónano
Sklepano (60 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace