Prodej rodinné domy, 168 m² Markvartovice- ve výstavbě, Ev.č.: 00291

Popis

Místní realitní kancelář nabízí ve výhradním zastoupení majitele k prodeji dům ve výstavbě se zastavěnou plochou 210 m2 v obci Markvartovice, konec ulice K Lesu s výhledem na Beskydy i celou Ostravu.
Jedná se o přízemní dům typu bungalov s užitnou plochou 122 m2 a dispozici 4+kk + garáží a terasou s užitnou plochou 46m2 tj. celkem 168m2,který Vám do 12měsíců od koupi pozemku postavíme na klíč. Podmínka prodeje pozemku o výměře 535 m2 je výstavba minimálně hrubé stavby RD viz vzorové fotky (zateplení, fasáda, příprava na venkovní žaluzie, střecha, okna, garážové vrata, úprava terénu, odvodnění, přípojka vody, kanalizace a elektřiny). Jedná se o novostavbu nadstandardní vily s nízkými provozními náklady na bydlení. Legenda místností: zádveří, chodba, šatna, technická místnost, koupelna, pokoj 1,pokoj 2,kuchyň s jídelnou, pokoj 3,koupelna ,WC, garáž a terasa. K náhledu ve fotogalerii je také půdorys a vizualizace stavby. Novostavba se bude nacházet ve výborné lokalitě, kde je k dispozici a v dosahu veškerá občanská vybavenost a dobrá dostupnost do okolních měst Hlučína, Ostravy a Opavy. Příjezd je z hlavní obecní komunikace k hranici prvního pozemku od kterého bude investorem vybudovaná příjezdová cesta na které bude zapsán podíl pro každou parcelu. Celková cena hrubé stavby s pozemkem činní 5.990.000,-Kč
Pro bližší informace, nebo zájmu o prohlídku, nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nás také můžete navštívit osobně v kanceláři na náměstí v Hlučíně, na adrese Mírové náměstí 5/5, kde Vám předložíme k nahlédnuti projektovou dokumentaci. Všechny inzerované fotografie nemovitosti naleznete na naších webových stránkách realityklic.cz.

Kontaktujte makléře

Radim Pastrňák

+420 777 551 114

[email protected]

5 990 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaK Lesu, Markvartovice
OkresOpava
Velikost4 pokoje
Plocha užitná122 m²
Plocha pozemku535 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2024
G (PENB nedodán)
GarážAno
Počet garáží1
Terasaano (46 m²)
DopravaSilnice
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace